Pokemon GO – Nowa generacja już w tym tygodniu!

Pokemon GO, czyli gra autorstwa zespołu Niantic, o której w poprzednim roku nie dało się nie słyszeć. Jedni przypomnieli sobie o stworkach z kultowego anime, inni dopiero je poznali. Gra miała swój boom popularności, po czym można, by powiedzieć, że zostali najwytrwalsi lub Ci, których po prostu gra nie znudziła. Pokemon GO nie daje jednak o sobie zapomnieć, ponieważ już w najbliższym tygodniu pojawi się aktualizacja gry wprowadzająca drugą generację stworków.

Wczoraj informacja dotycząca aktualizacji Pokemon GO obiegła świat. Zawierała będzie około 80 nowych pokemonów występujących w regionie Johto, który miłośnicy serii mogą pamiętać z gier takich jak Pokemon Gold, czy Pokemon Silver, wydanych na Game Boy. Starterami, czyli początkowymi stworkami będą: Chikorita, Cyndaquil oraz Totodile. Najnowsza aktualizacja dostarczy również:

  • dodatkowe ewolucje stworków pierwszej generacji
  • ulepszony interfejs łapania pokemonów
  • nowe Berries: Nanab – spowalniający stworka podczas łapania oraz Pinap – podwajający liczbę candy po udanym złapaniu w następnej próbie
  • nowe awatary, ubrania oraz inne dodatki pozwalające spersonalizować wygląd trenera

Dokładna data aktualizacji nie jest znana, ale najprawdopodobniej znajdzie się już w najbliższym tygodniu w Sklepie Play oraz App Store. Poniżej wideo promujące najnowsze dokonanie zespołu Niantic.

Użyte tagi
,