Pokaźna kolekcja aut pozostawiona na publicznym parkingu?

Uwielbienia do drogich czy rzadkich aut nie trzeba tłumaczyć – zarówno przez prawdziwych fanów motoryzacji jak i amatorów, których inspiruję ich siła, wygląd, a także wyraz luksusu. Napotkanie jednego z nich może być zarówno codziennością jak i czymś wyjątkowym, jednak zgromadzenie tak sporej ilości tego typu samochodów w jednym miejscu może być interesujące.

Kolekcja stanowi ponad 20 aut, a w tym m.in. Ferrari 512 Testarossa, Lamborghini Gallardo Superleggera, Ford GT, Alfa Giulia i wiele innych. Ich liczebność nie wydaję się być aż tak szokująca jak fakt, że są one pozostawione na publicznym garażu w jednym z wieżowców. Znalazcą kolekcji jest @philsebbens – ze względu na swoją pracę fotografa, opublikował zdjęcia na platformie reddit.

Wiele z samochodów wydaję się być nieużywanych, zakurzonych, a nawet zdewastowanych – mimo to, pojawiają się doniesienia o wartości kolekcji na ponad 5 milionów dolarów. Lokalizacja parkingu została utajniona choć wiele komentarzy sieję pogłoski o samym właścicielu i szczegółach.

Użyte tagi