Pigułki dla Twoich sneakersów

Pamiętam jak dawno, dawno temu mocno zabłądziłem w Internecie. Natknąłem się wtedy na filmiki niejakiej Piguły z Gdyni. Nie będę ukrywał, że to dość mocno traumatyczne przeżycie mocno zasklepiło się w mojej pamięci i od tego czasu, gdy tylko słyszę jakąkolwiek wariację słowa: „pigułka”, „piguła”, „pigułeczka” (czy nawet tabletka), na myśl przychodzi mi tylko ta niegrzesząca (wtedy, bo wierzę, że teraz się to już zmieniło) inteligencją dziewczyna z nadmorskiego miasta.

1

Zdecydowanie czas to zmienić! Sprawa (wydaje się) rozwiązana zostanie dzięki Crep Protect i zaproponowanej przez markę pigułki. Głównym zadaniem produktu jest utrzymywanie przyjemnego zapachu Waszych kicksów. Oczywiście po uprzednim wypędzeniu nieprzyjemnej woni, która nie oszukujmy się, dopada buty nawet największych czyściochów (szczególnie w lecie).

3

Dotychczas piguły dostępne były ekskluzywnie w wybranych sklepach z sieci Foot Locker. Od 1 lutego natomiast, mają trafić do sprzedaży ogólnej i stać się łatwo dostępne w każdym, ceniącym swojego klienta sklepie. Produkt po pierwszym użyciu ma zachować swoje właściwości przez 90 dni. Sugerowana cena: 39.99. Warto!

4 5