Pharrell, A$AP Rocky oraz Miguel oprowadzą nas po siedzibie G-Star RAW

W ramach uczczenia niedawno ogłoszonej przez Pharrella Wiliamsa informacji, w której zawiadomił nas o byciu współwłaścicielem holenderskiej marki G-Star, zaprosił on kilku swoich przyjaciół wraz z reprezentantami mediów z całego świata do zwiedzania siedziby marki. Pharrell pełniący również rolę swego rodzaju „kręgosłupa projektów” będzie odpowiedzialny za przeniesienie swojej kreatywności bezpośrednio na produkty, reklamę, handel detaliczny jak i globalną strategię marketingową.

Hangar został zaprojektowany przez renomowanego holenderskiego architekta, Rema Koolhaasa. Pharrel, Rocky oraz Miguel oprowadzili grupę osób przez cały obszar siedziby od archiwów przez laboratoria badawcze po showroom wraz z epicentrum całego wydarzenia. Każdy z gości mógł doświadczyć prezentacji prowadzonych przez wysoce wykwalifikowanych pracowników oferujących przy tym bardzo szeroki zakres tematyczny. Całe spotkanie skupione było głównie na przyszłości i nadchodzących projektach, które zgodnie z zapowiedziami Aitora Throupa mogą sporo namieszać na rynku odzieży dżinsowej.

Jednym z bardziej interesujących punktów wycieczki pod kątem atrakcyjności bez wątpienia było archiwum liczące bagatela 30 tys. sztuk odzieży, od modeli sportowych po odzież roboczą, które jest również istotnym źródłem przy tworzeniu nowych produktów oraz całych kolekcji.

Aby lepiej zobrazować sobie opisane wydarzenia, z pewnością warto zerknąć na poniższe nagranie: