Patta & Roma Publications w nowej kolekcji nawiązującej do Tupaca i Biggiego

Holenderska marka niejednokrotnie udowadniała w swoich kolekcjach, że chętnie wykorzystuję muzykę jako swoistą inspirację. Nadchodzący projekt został stworzony u boku niezależnego wydawnictwa artystycznego – Roma Publications.

Niezależnie od upodobań muzycznych, Tupac Shakur i Biggie Smalls byli – i w dalszym ciągu pozostają znaczącymi artystami na scenie muzycznej i w umysłach wielu z nas. Od śmierci raperów minęło ponad 20 lat, a na przestrzeni dwóch dekad mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo projektów nawiązujących do artystów. Amsterdamska marka Patta postanowiła zestawić obydwu z nich w jednej kolekcji pod postacią albumu, grupującego zdjęcia pochodzące z wielu okresów przedstawiając tym samym znaczną część kariery.

Projekt obejmuję dwie białe koszulki – na tyle jednej z nich znajduje się wizerunek Tupaca zaś na drugiej Biggiego. Klasyczny branding marki pojawia się na piersi. Lookbook został zrealizowany przez Dane Lixenberg.

Koszulki zadebiutują 11 października na wystawie GRIMM w Lixenburgu. Dzień później trafią do sklepów stacjonarnych Patty jak i do sprzedaży online.