Paris Saint Germain zaprezentowało kolekcję stworzoną z Koché

Podczas przedsezonowego Tournee w Miami Paris Saint Germain we współpracy z Shoe Gallery wydało dwa klubowe modele butów – Air Maxy 90 i Mayfly Woven. Tym razem Francuzi poszli o krok dalej i zrobili coś, co może okazać się sporym krokiem w przyszłość.

PSG i paryska marka high-fashion Koché ogłosili wczoraj wieloletnią współpracę i zaprezentowali coś, czego piłka nożna jeszcze nie widziała. Kolekcję, która łączy koszulki meczowe wicemistrzów Francji z wizją dyrektora kreatywnego Koché, Christelle Kochera.

„Kocham w Paris Saint-Germain to, że są o wiele bardziej czarujący niż wszystkie inne drużyny piłkarskie. Mają naprawdę szykowny wizerunek i pokochałem połączenie tego z moją marką. Stworzyliśmy niesamowitą kolekcję ze wspaniałym klubem. To ikona, szczególnie biorąc pod uwagę wartość biznesową pod kątem odzieży sportowej” – powiedział projektant Koché.

W skład kolekcji wchodzą między innymi koszulki meczowe, przerobione na… sukienki.


Domyślamy się, że taka współpraca może być sporym zaskoczeniem zarówno dla entuzjastów mody, jak i fanów piłki nożnej. Ciekawi jesteśmy, czy w ślad PSG pójdą inne kluby i co ciekawego wymyślą paryżanie w przyszłości…