Overkill z myślą o kobietach – nowy Concept Store

Kilka dni temu w Berlinie odbyło się bardzo fajne wydarzenie skierowane przede wszystkim do płci pięknej. O czym mowa? Niemiecki sneakershop, Overkill, otworzył właśnie swój pierwszy Concept Store stworzony z myślą o kobietach.

overkill-women-concept-store-2

I dzieciach. Ma to sens, bo po pierwsze dobrze wyglądająca mama powinna mieć równie dobrze wyglądające dziecko, a po drugie, jakieś 90% dziewczyn na tej ziemi nosi buty także w rozmiarówce dziecięcej.

Cudowne miejsce po brzegi wypełnione perełkami światowych marek takich jak Nike, adidas, Puma czy Asics. Nie da się przejść obok obojętnie, tak bez iskierki w oczach.

overkill-women-concept-store-9 overkill-women-concept-store-21

W całym wydarzeniu udział wzięło około 500 osób. Każda z nich miała możliwość odświeżenia na miejscu swojej pary dzięki obecności Crep Protect. Dodatkową rozrywką była wystawa o nazwie “mi adidas Girls Club”, którą można było podziwiać tylko tego dnia i jedynie w tym konkretnym miejscu.

Mało? A co jeśli powiemy Wam, że na miejscu odbyło się także losowanie dwóch modeli – ASICS “Desert Rose” oraz adidas Yeezy?

Ponadto w dniu otwarcia odbyła się także premiera kolejnej ekskluzywnej kolekcji Nike Air Max “Look of the City”.

Tekst: Ylon

overkill-women-concept-store-8 overkill-women-concept-store-10 overkill-women-concept-store-15 overkill-women-concept-store-16 overkill-women-concept-store-4