Oto jak prezentuje się wyczekiwany model Nike Air Max 720

Wraz z końcem lipca, Nike podzielił się z nami zdjęciem zwiastującym zupełnie nowy model, a mianowicie Nike Air Max 720. W minionych tygodniach, internet obiegły także zdjęcia przedstawiające wydanie w znajomej kolorystyce ”Silver Bullet” jednak w dalszym ciągu – bez jakichkolwiek szczegółów premiery.

Skupiając się na samej funkcjonalności, nowy model zostanie podwyższony względem swojej podeszwy do 38mm co czyni go ”najwyższym” wśród poduszek powietrznych wydań Air Max. Z racji na zrównoważony rozwój, a tym samym dbałość o środowisko, marka stworzyła but w 75% z odpadów recyklingu. Kolorystyka również nie jest dziełem przypadku gdyż nawiązuję do Zorzy Polarnej aby skłonić klientów do poznawania natury i ukazywaniu jej piękna – nawet w przypadku butów. W planach są także kolorystyki nawiązujące do wprost otaczającej nas rzeczywistości, a m.in. Drogi Mlecznej, zachodów i wschodów słońca czy nawet lasów.

Futurystyczny wygląd został połączony z wszechobecną naturą choć nowy model ma przekonywać nie tylko wyglądem ale i również wygodą, która ma nam towarzyszyć przez długie godziny. Nike Air Max 720 zadebiutuję w 2019 roku.