Oto jak prezentuję się lookbook Supreme Fall/Winter 18

Przedsmak nadchodzącej kolekcji od Supreme Fall/Winter 18 pojawił się jeszcze na początku sierpnia choć informacje na temat konkretnych produktów były dość skromne. Już dziś możemy zapoznać się z oficjalnym lookbookiem!

Propozycji jest dość sporo zwłaszcza, że produkty są dość różnorodne – z racji na charakter kolekcji, lookbook w większości jest poświęcony okryciami wierzchnimi. Są to m.in. płaszcze, puchowe oraz skórzane kurtki, bejsbolówki, anoraki czy wzorzyste spodnie. Znajdziemy tu także lubiany motyw militarny, grafiki z filmu pt. ”Płatny Morderca” czy Sancheeto oraz wiele propozycji  z zastosowaniem GORE-TEX. Z pewnością najbardziej może ucieszyć fanów powrót box logo – w tym roku na bluzach bez kaptura, które będą dostępne w grudniu. Jak wynika z pierwszych zdjęć produktów, możemy liczyć na sporą dawkę toreb i plecaków w kilku kolorach, koszulkach m.in. z grafiką Madonny i szerokim wachlarzu różnorodnych akcesoriów.

Przypominamy, że pierwszy drop odbędzie się już w ten czwartek – 16 sierpnia w stacjonarnych sklepach Supreme. Sprzedaż internetowa ruszy w przyszłym tygodniu 20 sierpnia.

 

Użyte tagi
,