Oto pierwszy zwiastun kolekcji Supreme Fall/Winter 18

Od zakończenia sezonu letniego Supreme minął niespełna miesiąc jednak wielu z nas już oczekuję kolekcji Fall/Winter 18. Kalifornijska marka potrzyma nas jeszcze nieco w niepewności jednak mamy już pierwszy zwiastun!

Na oficjalnej stronie Supreme pojawił się przedsmak kolekcji w postaci zdjęcia, które przedstawia jedną z kurtek i dopasowane spodnie. Obydwa produkty są w kolorze czerni, a towarzyszy im charakterystyczny haft smoka.

View this post on Instagram

New Fall/Winter 2018 collection coming soon.

A post shared by Supreme (@supremenewyork) on

Na tę chwilę są to jedyne potwierdzone informacje dot. sezonu jesiennego jednak na przestrzeni ostatniego miesiąca pojawiło się również wiele przecieków. Wierząc w plotki, spodziewać możemy się m.in. ”Hindi Tee”,  powrotu box logo na bluzach typu crewneck, czerwonej smyczy dla czworonogów z brandingiem Supreme czy szminek. O tym czy powyższe przedmioty ukażą się w najnowszej kolekcji przekonamy się jednak niebawem. Najprawdopodobniej oficjalny lookbook ukażę się już 13 sierpnia natomiast pierwszy stacjonarny drop 16 sierpnia. Na sprzedaż online będziemy musieli poczekać do 23 sierpnia, a w kolejnym tygodniu ujrzymy pierwszą kolaborację.

Użyte tagi
,