Oto najnowsze zdjęcia i szczegóły premiery Air Jordan VI x Travis Scott

Travis Scott miał okazję przedstawić się nam z nieco bardziej prywatnej strony, a to dzięki dokumentowi ”Mom I Can Fly” stworzonemu przez platformę Netflix. W dniu wczorajszym, film pojawił się na stronie, a wieści o tym zajmują czołowe miejsce na różnorodnych, międzynarodowych portalach. Najbliższy czas jest dla rapera dość pracowity, a już niebawem nadchodzi jedno z najbardziej wyczekiwanych i gorących wydań, które stworzył u boku Jordan Brand!

Pierwsze wieści o kolejnym projekcie duetu pojawiły się na początku lutego. Wcześniej niewidzianym modelem Air Jordan IV x Travis Scott, artysta pochwalił się podczas wydarzenia Super Bowl LIII. Po wielu miesiącach, w końcu zbliżamy się do oficjalnej premiery! Owa ma nadejść dokładnie 14 września w cenie 250 dolarów – para trafi do sprzedaży w znacząco ograniczonej ilości, co raczej nikogo nie zdziwi. Przed wami najnowsze fotografie sylwetki!

Jeśli para trafi na aplikację SNEAKRS App w wyznaczonej dacie, zakup będzie w dużej mierze uzależniony od sporego szczęścia – i tego wam życzymy.