Oto lookbook Pharell x adidas Originals ”SOLARHU”

Przybliżone efekty kolejnej z kolaboracji Pharella Williamsa u boku adidas Originals w postaci modelu Tennis Hu II oraz NMD Hu ”MOTH3R”  poznaliśmy już na przestrzeni ostatnich tygodni. Czas na szczegóły i lookbook!

Kolekcja Fall/Winter 18 jest inspirowana Afryką Wschodnią, a także nierozłącznym elementem jakim jest bieganie. Pharell podkreśla, że Afryka jest pięknym kontynentem ale i źródłem cywilizacji, bieganie natomiast swego rodzaju stanem medytacji. Podczas tworzenia kolekcji, na celu miał czerpanie z bogatej, otaczającej kultury ale i oddanie hołdu sportowi, jakim jest bieganie. Nadchodząca współpraca obejmuję dwa, wspomniane modele obuwia dostępne w kilku wersjach kolorystycznych oraz kontrastową kurtkę z trzema paskami w postaci lampasów na rękawach – jak przystało na Pharella, nie brakuję tu odważnych kolorów.

Premiera przypada już na 18 sierpnia, a sprzedaż odbędzie się za pośrednictwem oficjalnej strony adidas Originals. W przypadku modelu NMH Hu cena wyniesie 1099 zł, a Tennis Hu II – 549 zł. Kurtka, która widnieję w lookbooku będzie dostępna w cenie 849 zł.