Oto dwie nowe kolorystyki Off-White x Nike Vapor Street

Ostatnie lata są dla Virgila Abloha prawdziwym sukcesem zawodowym, mimo że jego działalność w kierunku mody trwa znacznie dłużej. Off-White pod skrzydłami projektanta jest strzałem w dziesiątkę, który mimo własnego zaplecza projektowego – jest lubianym partnerem kluczowych współprac.

Kolaboracja u boku Nike jest jednym z najgorętszych duetów, który pomimo zakończenia prac nad kolekcją „The Ten” ma dla nas jeszcze wiele dobrego! Ponadto, jeśli uważaliście że dalsze efekty będą skupione wyłącznie na klasycznych sylwetkach – jak miało to miejsce w przeszłości, mamy dobre wieści. Już we wrześniu ubiegłego roku, mogliśmy zobaczyć przedsmak damskiego wydania Vapor Street x Off White przedstawionego w towarzystwie B. Hadid.

Nowa, specyficzna sylwetka nie zdążyła do końca zapisać się w pamięci wielu z nas, a taka współpraca z pewnością może jej w tym pomóc. Dziś, ukazano kolejne kolorystyki, a mianowicie połączenie różu, czerni i bieli oraz niebieskiego i żółtego. Budowa buta jest rzecz jasna identyczna – połączenie wewnętrznego neoprenu z „foliową” cholewką współgra ze szpiczastą podeszwą. Specyficznym elementem są dwa systemy wiązań – poza podstawowym, w bucie znajdują się metalowe otwory z nićmi, które jakoby miały służyć do sznurowadeł (efekt możemy zobaczyć na zdjęciach pierwszej kolorystyki z września).

Niestety w dalszym ciągu, data premiery pozostaje tajemnicą.