One Star x Golf Le Fleur – efekty współpracy!

Converse nie jest marką, którą trzeba przedstawiać, choć zważając na jej tradycję i historię warto się z nią zapoznać! Większość kojarzy ją automatycznie z najbardziej popularnym modelem ”Chuck Taylor” choć sama marka ma do zaoferowania naprawdę o wiele więcej.

Współpraca między Converse, a Tylerem pozwala przypomnieć o modelu ”One Star”, a zarazem wnieść nieco świeżości. Już pierwsze wydania odnosiły spory sukces, a renoma i popularność tylko rosła.

advertisement-1993-authentic-1970s-converse-one-star

Kolaboracja przyciągnie nie tylko fanów marki ale także rapera. Jak wiadomo Tyler jest dość charakterystyczną postacią, a o jego wyobraźni i kreatywności mogliśmy przekonać się nie raz. Buty posiadają kilka charakterystycznych cech, które zdecydowanie odróżniają je od klasycznego wydania ”One Star”.

Converse proponuję aż cztery kolorystyki: ”Airway Blue”, ”Peach Pearl”, ”Sulphur” oraz ”Fuschia Glow”. Wokół gwiazdy tuż po boku buta znajduję się wyszyty kwiat, natomiast na pięcie widnieje motyw pszczoły.

fa17_osxgolflefleur_01

fa17_osxgolflefleur_03

Język jest wzbogacony o tłoczone logo ”Golf Le Fleur”, które widnieje zarówno na wkładce jak i podeszwie buta.

fa17_osxgolflefleur_02

fa17_osxgolflefleur_04

To nie wszystko! Na zewnętrznej i wewnętrznej podeszwie widnieje wiadomość od Tylera ”Don’t letem kill your flowers, water your garden and stunt”. Oprócz detali, but pozostaję niezmiennie wykończony delikatnym zamszem. Kolekcja trafi do sprzedaży już 10 sierpnia! Będzie dostępna w CL20.