Nowy rzut ubrań na wiosnę od polskiego brandu GRUO

Kolekcja nazywa się “Above the sun” i odwołuje się do wartości brandu GRUO jakimi są miłość do słońca, beztroska i docenianie najprostszych chwil. Odpowiedzią na ten manifest jest przewodnia ilustracja, która pojawiła się na koszulkach, metkach i plakatach. Realizacją manifestu jest kolekcja, na którą składają się wygodne ubrania w uniwersalnych kolorach, dostępne w unisexowej rozmiarówce. Misją brandu jest tworzenie rzeczy, które stają się ulubionymi wyborami przy codziennym wyjściu do pracy, na miasto – właśnie wtedy, gdy chcemy założyć coś przyjemnego i wygodnego. Ubrania dzięki precyzji ręcznego szycia i jakości materiałów posłużą przez długi czas.

Uzupełnieniem lini odzieżowej są materiały drukowane – ilustrowane plakaty, pocztówki, stickery samochodowe ze specjalną powłoką ochronną oraz matowe naklejki, które serwowane są w zestawach na arkuszach.  Metki tekturowe, składają się z dwóch części: ilustracyjnej oraz informacyjnej.

“Above the sun” to uzupełnienie portfolio produktów GRUO o bardziej klasyczne i codzienne rozwiązania. Wszystkie rzeczy zostały uszyte ręcznie w Polsce. Grafiki oraz wykroje ubrań to tylko i wyłącznie autorskie prace. Niezależnie, bez kopiowania, bez gotowych stocków. Z pasji do ilustracji i projektowania.

Za zdjęcia odpowiedzialny jest Filip Zawadzki.

Jeżeli zainteresowała was kolekcja, zapraszamy na stronę marki: www.gruo.eu.

Użyte tagi