Nowy Jay-Z nareszcie dostępny na Apple Music!

Nie macie konta na Tidalu? Nie słuchaliście jeszcze 4:44, chociaż czekaliście na tę płytę kilka lat, ale nie chcieliście jej pobierać z nielegalnych źródeł? No to mamy dla Was dobrą wiadomość. Minął tydzień, podczas którego Tidal miał 4:44 na wyłączność i od dzisiaj możecie znaleźć album na Apple Music!

Mimo tego, że najnowsza płyta Hova była jak do tej pory dostępna tylko na jednym serwisie streamingowym, odniosła niesamowity sukces sprzedażowy. Album okrył się platyną w ciągu tygodnia, co oznacza, że sprzedała się już w liczbie jednego miliona sztuk. Bez wersji fizycznej.

Jak to się stało, skoro najbardziej wyczekiwanym albumom osiągniecie takiego wyniku zajmowało tygodnie? Duży wpływ na to miała umowa Tidala z firmą Sprint. Kupiła ona bowiem kopie albumu, które następnie oferowała za darmo swoim klientom. Podobnie było w 2013 roku, kiedy Jay-Z sprzedał milion kopii Magna Carta Holy Grail Samsungowi.

4:44 nie znajdziecie niestety na Spotify, co specjalnie zaskakujące nie jest, wszak zbyt wiele muzyki od Jaya tam nie znajdziemy… ale jeżeli chcecie powinąć wersję fizyczną, to preorder ruszył tutaj.

Użyte tagi
,