Nowoczesne nawiązanie do klasyki, czyli Casio Retro w nowej odsłonie!

Czasami potrafimy dużo powiedzieć o możliwościach technicznych zegarków, czasami swoją uwagę przykuwamy na mechanizmy, bądź ich elitarność w swojej kategorii. Są jednak modele zegarków, które wzbudzają w nas duże emocje, często stanowiąc swoistą podróżą sentymentalną, związaną z czasami dzieciństwa.

Takim zegarkiem jest model A168WG od Casio, który znajduje się w grupie zwanej Retro Classic. W tej samej ekipie znajduje się między innymi bardzo popularna wersja z kalkulatorem, która w tamtych czasach była hitowym gadżetem technologicznym. Wtedy kiedy nikt jeszcze nie marzył o smartfonach to kalkulator na ręku był świetnym bajerem. Możliwe, że komuś nawet uratował ocenę z matematyki.

Model A168WG od Casio to nowoczesne nawiązanie do klasyki lat ’80. Stylowy kontrast matowej czarnej bransolety ze złotą kopertą i czarną tarczą to zestawienie, które dopełni Twój outfit bez względu na okazję. Trzeba przyznać, że kolekcja retro zegarków Casio, mimo, że nie schodzi z półek od ponad 30 lat w ostatnich przeżywa swoją drugą młodość. Wystarczy spojrzeć na inspiracje stylizacji z serwisów jak Pinterest, czy Instagram. Zobaczycie tutaj zestawienie z koszulą, luźnymi t-shirtami, sneakersami, czy eleganckimim obuwiem. Uniwersalność w zastosowaniu to doskonały argument, aby nosić go na codzień, bądź sprawić w prezencie nawet wybrednym fanom zegarków.Przypominamy, że model A168WEGB-1BEF jest propozycją unisexową, ale producent zadbał o model dedykowany płci pięknej, model LA670WEGB-1BEF jest mniejszym, typowo damskim odpowiednikiem. Co do samej funkcjonalności, znajdziecie tutaj wielofunkcyjny wyświetlacz, datownik, timer, stoper oraz alarm.

Ważna informacja jest taka, że znajdziecie bardzo dużo podróbek na dużych serwisach aukcyjnych, tych polskich i zagranicznych. Pamiętajcie, że jest to zegarek niskobudżetowy i warto zakupić go u oficjalnego dystrybutora, mając pewną gwarancję producenta. Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI. Ceny zegarków: A168WEGB-1BEF oraz LA670WEGB-1BEF to wydatek lekko powyżej 300 zł.

Użyte tagi
,