Nowe Old Skoole znów na wiosnę!

Vansy od dawna znane są, jako jedna z najlepszych opcji na przejściową, wiosenną pogodę. Wraz z ubiegłorocznym hajpem na model Old Skool, ich pozycja została w tej kwestii jeszcze bardziej wzmocniona. Na szczęście na scenie pojawiają się nowe kolorystyki, które z pewnością nieco rozbudzą, słabnące już nad tą cholewką zachwyty.

Dominującym materiałem na cholewce jest zamsz oraz materiał syntetyczny. Jedyny wyróżniający się element, a mianowicie pasek – standardowo już, został wykonany ze skóry. Do sklepów trafiły 3 wersje kolorystyczne. Dwie z nich można było spotkać w poprzednich wydaniach Vansa, a więc największa popularnością powinna cieszyć się jedyna, całkowicie debiutująca wersja niebiesko-białych Old Skooli. Podeszwa nie zaskakuje niczym, ale to żadna nowość. Panowie z Vansa doszli już jakiś czas temu, że nie ma co zmieniać dobrych rozwiązań.

vans-old-skool-suede-canvas-collection-2 vans-old-skool-suede-canvas-collection-5 vans-old-skool-suede-canvas-collection-7

Old Skoole po raz kolejny mogą okazać się najczęściej wybieranym butem tej wiosny, szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy cenę, z którą niewiele modeli może konkurować.

Użyte tagi
,