Nowe oblicze wytrzymałości – G-SHOCK GA-700

G-SHOCK nieustannie podnosi poprzeczkę, nie tylko w temacie technologii i wytrzymałości, ale także w kategorii charakterystycznego dla marki designu. Nowa kolekcja GA-700 to następca jednej z najbardziej rozchwytywanych przez fanów G-SHOCK linii – GA-100, choć w totalnie odświeżonym „outficie”.

Dzięki zaprojektowaniu tarczy w stylu 3D, analogowo-cyfrowy moduł zyskał pełną dynamiki sylwetkę, cyferblat nabrał swoistej głębi, przez co stał się bardziej przejrzysty oraz czytelny. Zegarki wyposażono w unikalny system wstrząsoodporny, stoper, timer, 5 alarmów dziennych, funkcję drzemki, czas światowy i automatyczny kalendarz. Miłośnicy podwodnych ekspedycji docenią klasę wodoszczelności – 200m. To pozwala na swobodne pływanie oraz nurkowanie z akwalungiem.  Co więcej, dla łatwego i szybkiego odczytywania wartości z wyświetlacza cyfrowego np. w trakcie uprawiania sportu, zegarek posiada również funkcję ruchu wskazówek – jednym przyciskiem można je odsunąć, aby nie zasłaniały danych z ekranów LCD.

Nowa kolekcja GA-700 dostępna jest w 5 wariantach kolorystycznych – czarnym,  czarno-czerwonym, granatowym, czerwonym i białym.

Użyte tagi