W świecie butów w tym roku rządzą 3 litery.

Buty NMD od adidas Originals doczekały się trzech całkowicie nowych odsłon. Kolekcje Reflective Pack, XR1 oraz Color Boost prezentują na nowo model, który w grudniu ubiegłego roku podbił serca sneakerheadów na całym świecie.

BB3686_PRFTWSTBTY_FI S32212_PRFTWSTBTY_FI BB3685_PRFTWSTBTY_FI

BB3684_PRFTWSTBTY_FI

 

Kolekcja XR1 to całkowita nowość w rodzinie NMD. Swoiste połączenie klasycznych elementów sneakerowych z nowatorskim wzornictwem dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych. Cholewka buta powstała z elastycznego materiału ozdobionego m.in. skórzanym językiem. Całość dopełniają detale z brandingiem adidas, tak charakterystyczne dla modeli NMD.
Dostępne od 26 sierpnia.

S31505_PRFTWSTBTY_FIS31506_PRFTWSTBTY_001_FI

Odsłona Reflective Pack zaspokoi oczekiwania nawet największych gadżeciarzy. Wszystkie elementy ponad podeszwą są zachowane w jednolitym kolorze – do wyboru wersja czarna i biała. Charakterystyczna dla modelu R1 miękka i przewiewna cholewka zyskała odblaskowe wykończenie, które przyciągnie wzrok nawet podczas najciemniejszych wieczorów. Dostępne od 26 sierpnia.

S31507_NMD-social-duo-orange-rgb-def S32211_NMD-social-duo-black-2-rgb-def

Całkowitą nowością jest również kolekcja Color BOOST. Rewolucyjny but NMD_R1, dzięki piance BOOST dostępnej w dwóch nowych barwach, otrzymał niespotykaną dotąd formę – w jaskrawej czerwieni oraz głębokiej czerni.

Wszystkie elementy – od elastycznej siateczki na wierzchu, przez charakterystyczne trzy paski, aż po podeszwę – zostały wykonane w jednym kolorze. Całość projektu daje wrażenie niezwykle czystej i nowoczesnej formy, idealnie wpisującej się w klimat NMD. Dostępne od 17 września.

Dostępne będą w sklepach stacjonarnych adidas oraz za pośrednictwem strony internetowej adidas.pl.

Użyte tagi
,