Nowe ciuchy od PLNY to bardzo ciekawa mieszanka inspiracji

A ten przewodni motyw to oczywiście nic innego, jak… hajs. W końcu kolekcja, która obdarzona została nazwą „DENGI” nie może od nich stronić, prawda? Oprócz tego bardzo mocno wyczuwalne są również inspiracje wschodem oraz sportowym poczuciem stylu lat 90-tych, prosto zza oceanu. Musicie przyznać. Czegoś takiego jeszcze nie było.

2

Pożądany efekt łączący wszystkie te elementy osiągnięty został poprzez odpowiedni dobór materiałów, z których wykonane zostały ciuchy. Nawiązują one z jednej strony do barw Rosji, z drugiej natomiast na myśl przywodzą te zestawienia kolorów, które królowały wśród sportowej odzieży sprzed blisko trzydziestu lat. Całość kolekcji składa się klasycznie na propozycję koszulek, tanktopów i longsleeve’ów oraz na wykonane z meshu spodnie koszykarskie oraz bluzę.

7

Kolekcja DIENGI to także mocne nawiązanie do drugiego solowego krążka Tedego. Płyta zatytułowana Hajs Hajs Hajs zawiera skit w języku rosyjskim, w którym to artysta opowiada o Mishy, człowieku który handluje nielegalnymi wydaniami kaset muzycznych. W filmie, który uzupełnia kolekcję pojawia się wątek, w którym młody Rosjanin nabywa jedną z takich kaset. Za realizację filmu odpowiada Marcin Pietkiewicz.

4

Lookbook natomiast jest dziełem Michała Chojnackiego. Główną rolę zarówno w filmie jak i na zdjęciach gra Vitalii Gudkov.

Nowej kolekcji szukajcie na holahola.pl

1

3 5 8 9 10 11

Użyte tagi