Nowa sylwetka od Adidasa – Prophere zadebiutuje w grudniu

Adidas od jakiegoś czasu obrał drogę modyfikacji swoich znanych już wszystkim modeli. Prawdopodobnie niemiecki brand nieco zboczy ze szlaku na koniec roku, w sieci pojawiły się bowiem pierwsze fotki modelu mającego zadebiutować w grudniu.

Sylwetka nazwana Prophere, przypomina nieco połączenie najpopularniejszych modeli adidasa, które położone zostały na absolutnie dziwacznym midsole’u, na którego temat nie potrafimy powiedzieć nic innego.

Cholewka wykonana została z primeknitu, który wzmocniony został trzema paskami, przypominającymi ultraboostową klatkę, jednocześnie będąc brandingiem i przedłużeniem sznurowadeł. Na pięcie pojawi się kawałek skórzanego materiału, w kolorze całej cholewki. Zarówno z przodu jak i z tyłu zobaczymy paski, jakie zadebiutowały w modelu Nemeziz. Dopełnieniem jest sporej wielkości język, którego zakończeniem będzie kontrastujący branding adidasa.

Jak wspomnieliśmy wyżej, buty do sklepów trafią prawdopodobnie w grudniu. Na tę chwilę nie jest znana ich cena, ani też ilość kolorystyk jakimi uraczy nas adidas.

Użyte tagi