Nowa płyta Eminema jeszcze w tym roku?!

O nowej płycie Eminema mówi się już od kilku miesięcy. W lipcu 2 Chainz powiedział, że pracował z nim nad nowym materiałem, a w sierpniu pojawiła się informacja, że album ma ukazać się na jesień. Co prawda nie wiemy jeszcze nic oficjalnie, ale Denaun Porter – producent, który z Eminemem współpracuje od lat powiedział, że prace nad albumem właśnie się zakończyły!

„Czy pracuję nad płytą Eminema? Nie, skończyliśmy ją. Co Wy na to?” – powiedział Porter podczas jednej z relacji live na swoim Instagramie.

Producent nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących płyty, ale nazwał ją „niesamowitą”. Denaun Porter jest zakontraktowany przez Shady Records jako producent i pracował już z Eminemem wcześniej, więc na pewno posiada wiedzę na temat pracy twórczej jego szefa.

Szczegółów dotyczących daty premiery nie znamy, jednak mówi się jeszcze o tym roku. Przed płytą usłyszymy jeszcze na pewno numer z gwiazdą popu Pink o tytule „Revenge”, który pojawi się na jej płycie (premiera 13 października). Wygląda zatem na to, że czeka nas dużo dobrego od Eminema w najbliższym czasie!

Użyte tagi