Nowa kolekcja zegarków Timberland

Inspiracją do stworzenia nowej kolekcji zegarków TIMBERLAND stało się położone w północnej części stanu Waszyngton w USA miasto o nazwie Bellingham.

Linia to trzy modele na skórzanych paskach w odcieniach jasnego i ciemnego brązu oraz czerni. Ze względu na typową dla marki kolorystykę, model TBL.15025JSB/02A stanowi trzon kolekcji. Jasny, brązowy pasek doskonale uzupełnia się ze stalową kopertą pokrytą czarnym PVD. Dzięki beżowym indeksom i oznaczeniom wskazówek, tarcza czasomierza jest przejrzysta i czytelna.

Kolejny model – TBL.15025JSB/02 to gratka dla fanów czarnych zegarków. Czarna koperta, czarna tarcza oraz czarny skórzany pasek. Jedynie elementy tarczy pozostawiono w beżu, dzięki czemu cyferblat jest czytelny. Od czerni natomiast zupełnie odcięto ostatni z prezentowanej linii – Timberland TBL.15025JS/03. Ciemny brąz, stalowa, srebrna koperta oraz tarcza w granatowej, lekko połyskującej kolorystyce. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że ten zegarek to najbardziej elegancki spośród casualowych czasomierzy kolekcji Bellingham.

Użyte tagi