Nowa kolekcja zegarków PUMA Suede

Po sukcesie wiosennej kolekcji zegarków unisex PUMA Suede, inspirowaną kultowym modelem zamszowych sneakersów, marka prezentuje nam kolejną edycję Suede – tym razem z wyraźnym podziałem na modele męskie i damskie. Te dwie linie różnią się nie tylko kolorami, ale i średnicą kopert – wersje damskie mają 36mm średnicy zaś męskie mierzą 45 mm.

Linia dla kobiet to 3 zegarki: model na białym pasku połączonym ze złotą kopertą, model będący zestawieniem czerni ze złotem oraz niezwykle subtelny  mix różu i stali. Koperta każdego zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej, a elastyczne paski z sylikonu.

W linii męskiej mamy natomiast 2 modele wykonane w nieco bardziej eleganckim i wysublimowanym stylu – czarny zegarek z niewielkimi wstawkami koloru złotego oraz lekko wyrafinowaną kompilację brązu i złota.

Aby podkreślić związek akcesoriów z kultowym obuwiem, każdy z 5 nowych czasomierzy ma wkomponowane złote logo PUMA Suede na tarczy oraz napis Homage to a Sneaker Legend – w hołdzie legendarnych sneakarsów.

Użyte tagi
,