Nowa kolekcja zegarków Lacoste Moon

W temacie zegarków rok 2016 to rok minimalizmu i klasyki. Takiego designu nie mogło zabraknąć w ostatniej prezentowanej w tym roku przez markę Lacoste kolekcji.  W końcu dla francuskiego domu mody hasło „mniej znaczy więcej” zawsze stanowiło wyjątkową wartość.

Nowa kolekcja to 4 modele – dwa dla niej oraz dwa dla niego. Zegarek damski o symbolu 2000986 to propozycja na skórzanym, granatowym pasku w pięknej kompozycji ze stalową, cienką kopertą oraz wykończeniem tarczy w kolorze różowego złota. Druga z propozycji dla niej – 2000987, to analogiczny model, ale skórzany pasek zastąpiono stylową, bardzo modną, plecioną bransoletą. Męskie nowości z kolekcji Moon to zegarki o symbolu 2010900 oraz 2010901. W obydwu czasomierzach projektanci postawili wyłącznie na plecione, wykonane ze stali szlachetnej bransolety. Niemniej pierwszy model świetnie wieńczy granatowa tarcza, która w otoczeniu srebrnej kolorystyki podkreśla elegancję i męski szyk.

Całą kolekcję wyróżnia minimalistyczny i pozbawiony zdobień styl, który przejawia się nie tylko w bardzo delikatnych i cienkich kopertach, ale również w ich średnicy. Zegarki damskie mierzą zaledwie 35 mm, a męskie 40mm.

Zegarki są już dostępne w sprzedaży.

Użyte tagi