Nowa kolekcja Velvet Rope od Pumy

Sukces premiery Swan Pack z Kylie Jenner oraz tancerkami z zespołu New York City Ballet na sezon SS17 sprawił, że marka również na jesień i zimę powraca z nową kolekcją stworzoną z myślą o kobietach – Velvet Rope.

preview_17aw_atl_cc_womens_velvetrope_a3_420x297mm_nycb-5

Nazwa wzięła się od angielskiego określenia velvet rope, czyli kordonów, które jedną liną wyznaczają granicę pomiędzy kolejką i imprezą. W kampanii zobaczymy Kylie Jenner wraz z utalentowanymi nazwiskami z nowojorskiej sceny baletowej jak Olivia Boisson, Mimi Staker, Emilie Gerrity, Meagan Mann oraz Unity Phelan.

preview_17aw_atl_cc_womens_velvetrope_a4_210x297mm_nycb-1

Velvet Rope to technologicznie zaawansowana kolekcja z pogranicza Sportstyle oraz profesjonalnego treningu, dzięki której niezależnie od sytuacji zapewni Ci absolutną pewność siebie. Inspiracją dla projektów był świat i społeczności, z których Velvet Rope się wywodzi i którymi żyje. W palecie kolorystycznej królują jesienne barwy z metalicznymi akcentami – błyszczącymi oliwkowymi i miedzianymi odcieniami przeplatające się z granatem oraz srebrem. Od wytrzymałej Lycry po miękki welur, użyte materiały to synonim funkcjonalności, dzięki czemu możesz podjąć wyzwanie aktywności w każdej chwili dnia czy nocy.

preview_17aw_atl_cc_womens_velvetrope_a4_210x297mm_kj-2

Nowa kolekcja silnie nawiązuje do kampanii „DO YOU”, której oficjalna premiera miała miejsce w sierpniu 2016 r. i dziś nabiera rozpędu. Kampania zjednuje kobiety z różnych środowisk, z których każda dzieli się swoją historią o odwadze i pewności siebie, inspirując otaczających ich ludzi. Celem „DO YOU” jest wesprzeć kobiety w codziennym dążeniu do udowadniania swoich racji i wartości, niezależnie i wbrew temu, co uważają inni.

Kolekcja Velvet Rope na sezon jesień-zima 2017 będzie dostępna na PUMA.com, w sklepach stacjonarnych PUMA oraz w wybranych sklepach od 15 lipca 2017 r.