Notorious B.I.G. na żywo?!

Legendarni raperzy jak Tupac, Eazy-E, czy Ol ‚Dirty Bastard zostali już technologicznie wskrzeszeni za pomocą wciąż rozwijanych metod wyświetlenia hologramów. Wygląda na to, że jeden z najbardziej legendarnych raperów wszech czasów doczeka się swojego wirtualnego odpowiednika. Jak donosi Billboard, właściciel do wizerunku Notorious’a B.I.G., planuje realizację projektu z tragicznie zmarłym raperem z Nowego Jorku. CEO ARHT Media, Paul Duffy, wydał następujące oświadczenie:

„Mamy już bardzo zaawansowaną technologię transmisji nadawania cyfrowych postaci za pośrednictwem sieci internetowej, czyli dosłownie możemy nadawać w każdym miejscu na świecie… Cyfrowe postaci można skalować do dowolnego rozmiaru, więc może być to okno w ekranie, salon lub arena z 50. tysiącami miejsc siedzących a wszystko nadawane w czasie rzeczywistym. Nazywamy to „Humagrams”.”

W chwili obecnej Billboard donosi, że hologram pierwszy raz zostanie zaprezentowany publicznie w nowym wideo Faith Evans, wspierającym jej nadchodzący album „The King & I”. Czas pokaże, kiedy zobaczymy Biggiego na żywo podczas koncertu… chociaż „na żywo” brzmi chyba zbyt dosłownie.

Użyte tagi