Nike Vision czyli spójrzmy na wiosnę 2016

Powszechnie wiadomo, że gdy ktoś się bierze za uskutecznianie biegania to w pierwszej kolejności myśli, że przydałoby się kupić konkretne buty do tego typu aktywności fizycznej. Następnie myślimy by zaopatrzyć się w jakiś fajny, funkcjonalny strój. A czy ktoś z as kiedykolwiek pomyślał, że może by tak nabyć jeszcze okulary?

nike-vision-2016-spring-collection-4

Zapewne przynajmniej połowa z Was prędzej pomyślałaby o gumce do włosów (oczywiście ta długowłosa część czytelników). Przyznaję się bez bicia, że sama raczej bym na to nie wpadła. Jak widać, niesłusznie.

nike-vision-2016-spring-collection-3

Trochę to tak jest, że wzrok traktowany jest przez nas po macoszemu, a przecież to jeden z najważniejszych zmysłów. Warto więc odpowiednio o niego zadbać by służył nam na lata. Dlatego też Nike wychodzi do miłośników wiosenno-letnich (i nie tylko) przebieżek z bardzo fajną i technologicznie zaawansowaną propozycją – okularami biegowymi VAPORVING ELITE.

nike-vision-2016-spring-collection-1

Kolekcja składa się z pięciu różnych modeli, każdy odpowiednio dostosowany do stopnia zaawansowania biegacza. Bez problemu znajdzie tu coś dla siebie zarówno okazjonalny zajawkowicz przebieżek po leśnych szlakach jak i biegowy weteran stadionów olimpijskich. Owy podział podyktowany jest przez specjalistyczne jednoczęściowe soczewki marki ZEISS Optics. Zapewniają one najwyższą ochronę i maksymalne pole widzenia w trakcie biegu.

nike-vision-2016-spring-collection-2

Ceny wahają się między 145$ a 395$. Niestety niedostępne na stronie internetowej, ani póki co chyba w żadnym polskim sklepie.

nike-vision-2016-spring-collection-5

Użyte tagi