Nike prezentuje: NJR x JORDAN

Michael Jordan i Neymar Jr. to gwiazdy sportu, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Postanowili oni połączyć siły, w efekcie czego powstała wspólna kolekcja: NJR X JORDAN. Jednocześnie jest to pierwsza w historii linia Jordan Brand przygotowana dla sportowca, który nie jest ambasadorem marki.

Najważniejszymi elementami kolekcji są specjalne edycje obuwia, w których liczy się każdy najdrobniejszy detal. Odblaskowy język Air Jordan V został zreinterpretowany w nowej edycji Hypervenomów w postaci odbijającego światło Swoosha. Dobrze znany wzór cement print został wykorzystany na płytce podeszwy Hypervenom II i uzupełniony logiem Jumpmana w rejonie śródstopia. Szczegóły odgrywają wielką rolę: na końcówkach sznurówek modelu umieszczono inicjały syna Neymara – „DL” – oraz brazylijską flagę.

Dziesiątka, będąca numerem Neymara w reprezentacji Brazylii, zgodnie z jego życzeniem pojawia się w bocznej, zewnętrznej części lewego buta. Natomiast numer 23 umieszczono na prawym bucie – co jest ukłonem w stronę „Jego powietrznej wysokości”. Każdy z numerów wykonano osobnym krojem, nawiązującym do czcionek stosowanych na trykotach zawodników.

Neymar Jr. sierpniowe mecze reprezentacji Brazylii rozegra właśnie w NJR x JORDAN Hypervenom II. Oprócz obuwia w linii NJR x JORDAN znajdziemy także odzież oraz piłkarskie buty treningowe. Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży w aplikacji Nike Football, a od dziś także na Nike.com.

Użyte tagi
, ,