Niezmiennie na czasie – nowa kolekcja Timberland

Od ponad 40 lat marka Timberland nie uznaje kompromisów  w kwestii stylu. Głównym hasłem przyświecającym projektom jest wygoda oraz wyszukany, ale stonowany design na miarę mężczyzny 21 wieku, który sięga po produkty zapewniające mu komfort użytkowania od rana do nocy.

Nowa kolekcja zegarków Timberland to kwintesencja miejskiego, niezobowiązującego stylu doskonale wpisującego się w dziedzictwo marki. Tradycyjnie główną rolę odgrywają odcienie brązu – najbardziej charakterystycznego dla brandu koloru. Tuż przy kopercie na paskach z obu stron zaaplikowano zatrzaski przypominające napy stosowane w elementach garderoby takich jak np. kurtki. Te niewielkie detale podkręcają wyszukaną i bardzo oryginalną stylistykę czasomierzy.

Prezentowana kolekcja o nazwie Wolcott to dwa modele  – TBL.14859JSQS/61 i TBL.14859JSU/12. Pierwszy cechuje szaro-brązowa kolorystyka oraz stalowa koperta wykończona techniką szczotkowania. Drugi model to zestawienie brązowych odcieni z kopertą pokrytą czarną warstwą PVD. Obydwa modele wyposażono w multidatę oraz wodoszczelność na poziomie 50m. Nowa kolekcja zegarków Timberland jest przede wszystkim wielosezonowa – to czasomierze, które nie przestaną być „trendy” za rok.

Zegarki są już dostępne w sprzedaży w cenie 799zł.

Użyte tagi