Przed nami wyczekiwane Yeezy Boost 350 V3

Nieprzerwanie od 2015 roku, model adidas Yeezy Boost 350 zajmuje silną pozycję na rynku, i nic nie wskazuję na to aby miało się to zmienić. Kolejna wersja 350 V2 była strzałem w dziesiątkę choć według wielu sympatyków, ilość kolorystyk które trafiły do sprzedaży stosunkowo obniżała wyjątkowość wydania. Gdy pojawiły się pierwsze plotki o pracy nad kolejną wersją lubianych 350, wiele z nas cierpliwie czekało na szczegóły.

Na początku lipca bieżącego roku, Kanye West był widziany w sylwetce 350 V3 ”Alien” co znacząco nakreśliło wygląd obuwia i równocześnie wznieciło zainteresowanie. Dziś, dzięki @yeezymafia możemy podzielić się z wami bardziej szczegółowymi zdjęciami nadchodzącego wydania. Sporą zmianą jest zastosowanie gładkiej podeszwy oraz subtelnym poprawkom względem motywu zdobiącego primeknit. W odróżnieniu od poprzedników, najnowsza wersja znacznie bardziej przylega do stopy i samej kostki tworząc dłuższą skarpetę.

Dokładna data premiery jest nieznana, jednak z pewnością model trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku w cenie 230 dolarów.