Przed nami kolejny wspólny projekt FILA x Jimmy Jazz

FILA chętnie dołącza do projektów z innymi markami, a w ostatnim czasie była to m.in. współpraca z Weekday czy AAPE. Tym razem powraca do nas z kolejną kolaboracją u boku Jimmy Jazz.

Kolekcja skupiła się na dwóch modelach obuwia, a mianowicie sylwetce Original Fitness w białej, skórzanej oprawie oraz wydaniu Spoiler którego cholewka została wykonana ze skóry lub zamszu – zależnie od kolorystyki. Zważając na to, że powyższe wydania są na swój sposób klasyką od włoskiej marki, postanowiono zachować je w klimacie retro. Każdy model został zaprojektowany w dwóch kolorystykach – Original Fitness charakteryzuję się kontrastującym futerkiem w odcieniach żółtego i czerwonego – z dodatkiem czerni. Powracający Spoiler pojawia się natomiast w wersji czarnej z towarzyszącymi elementami bieli i czerwieni. Druga kolorystyka wydaje się być nieco odważniejsza ponieważ na samej cholewce znajdziemy zieleń z domieszką żółtego i czerwonego wraz z towarzyszącą niebiesko-białą podeszwą.

Kolekcja jest dostępna już teraz za pośrednictwem strony Jimmy Jazz – model Original Fitness znajdziemy w cenie 65 dolarów natomiast Spoiler – 90 dolarów.