Przed nami kolaboracja Supra x Skullcandy!

Jednym z wielu plusów wspólnych projektów marek jest znacząca różnorodność, a tym samym połączenie idei dwóch firm, które często słyną z zupełnie innych kategorii produktów. Najlepszym przykładem jest nadchodząca kolaboracja wiodącego producenta obuwia Supra i firmy trudzącej się w akcesoriach muzycznych takich jak m.in. słuchawki.

Aby połączyć działania, kolekcja skupia się zarówno na obuwiu, jak i słuchawkach. Zaprezentowano dwa wydania – Breaker i Factor. Cholewkę pierwszego z nich zdobi czarna skóra, a poszczególne elementy takie jak m.in. logo zostały ozdobione opalizującym materiałem. Całość spoczywa na śnieżnobiałej podeszwie. Drugie wydanie jest dedykowane fanom obuwia przed kostkę – w odróżnieniu od poprzednika. Czarna sylwetka została wykonana z meshu i pasiastego materiału co czyni ją znacznie bardziej dopasowaną. Nie zabrakło również opalizujących elementów, które przypominają motyw kameleona – m.in. w miejscu pięty. Skullcandy zaprezentowało składane słuchawki. Efekt wspomnianego kameleona występuję na zewnętrznej powłoce co znacząco kontrastuje z dominującym odcieniem czerni wokół. Liczyć możemy na zastosowanie bluetooth z racji na bezprzewodową formę czy m.in. redukcję szumów.

Kolaboracja będzie dostępna już 13 listopada, wyłącznie za pośrednictwem Supersklep. Limitowany charakter nie jest tajemnicą – w Polsce pojawi się zaledwie kilkadziesiąt sztuk, zliczając wszystkie produkty.