Najpiękniejszy custom Vans’ów jaki widziałem

Muszę przyznać, ze jestem ogromnym fanem customów. Bardzo cenię sobie w ludziach te niezliczone pokłady kreatywności, które pewne jednostki potrafią z siebie uwolnić i często zaskoczyć nimi cały świat. Malowanie obuwia to taka zabawa, która aktualnie daje spore pole do popisu.

c

Sprawdzam wszystko co określone zostało mianem „customu” do tego muszę się przyznać. Obiecuje sobie równocześnie, że niedługo sam wezmę się za tworzenie swoich… ale wiecie co? Czegoś tak dobrego nie widziałem już od dawna.

b

AMAC Customs to miejsce, które powinniście już znać. Dlaczego? Bo Ci ludzie robią naprawdę niesamowite rzeczy. Ich głowy wydają się być dosłownie przepełnione genialnym poczuciem stylu, a do swojego szerokiego wachlarza naprawdę ciekawych projektów dołączyły dzisiaj „Caution Vans”.

d

Bohaterowie owego projektu to dwa popularne modele butów od kalifornijskiej marki. Czarna cholewka Sk8 Hi oraz Slip-On’y pokryte motywem szachownicy. Obie sylwetki udekorowane zostały motywem bardzo „hajpowanego” ostatnimi czasy modelu paska od OFF-WHITE i połączenie to okazało się strzałem w dziesiątkę. Kicksy w cenie, kolejno 169 i 149 USD w pełnej rozmiarówce dorwać możecie tutaj.

Użyte tagi
,