Najnowsze Yeezy podzieliły Hypebestie

Mogliśmy już w tym roku zobaczyć w tych butach Kanyego Westa, ale do tej pory tajemnicą pozostawało, jak będą się nazywać i kiedy trafią do sprzedaży.

Wczoraj pojawiły się w końcu na Yeezy Supply – Yeezy Wave Runner 700 kupić można było w preorderze z wysyłką do Stanów Zjednoczonych i Kanady za 300$.

 

Zdjęciem swojej pary podzieliła się też na Snapchacie Kim Kardashian:

A w internecie zawrzało. Hypebestie podzieliły się na dwa obozy. Pierwszy z nich twierdzi, że są to najlepsze buty, jakie kiedykolwiek wydał Kanye West i 350-tki nie mają nawet do nich podjazdu. Odnosimy jednak wrażenie, że przynajmniej na ten moment, zwolennicy nowych Runnerów znajdują się w mniejszości.

Z tych prześmiewczych opinii na temat nowych Yeezy, najbardziej spodobało nam się chyba: „wyglądają jak buty starego Niemca na wakacjach”. Ktoś inny zauważył też podobieństwo Runnerów do butów dostępnych w marketach…

Z zaciekawieniem czytamy wszelkie komentarze i czekamy na nowe memy, bo chyba żadne z Yeezy tak bardzo nie podzieliły sneakerheadów. Jesteśmy jednak dziwnie pewni, że na rynku resellerskim poradzą sobie świetnie, a i za kilka miesięcy przekonają się do nich nawet hejterzy…

Użyte tagi
,