Najlepsze jazdy Crep Protect

123

Co może być lepsze dla wiarygodności produktu niż fakt, że jego twórcy przekonani są o jego niezawodności w więcej niż 100%? Chyba nic. Dla mnie osobiście to wystarczający dowód. I jak widać właśnie takie zaufanie do swoich artykułów mają Panowie i Panie odpowiedzialni za Crep Protect. W przeszłości nieraz udowadniali nam, że ich produkty działają cuda, brudząc a następnie przywracając do ładu bardzo, ale to bardzo drogie kicksy. Poniżej przedstawiam Wam jedne z najlepszych akcji:

1. Jordany od Eminema i Carhartt – „czwórki”, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wartość na rynku, około 30.000 USD. Jak zostały potraktowane?

2. Nike Air Mag – no cóż, była też akcja z ketchupem i butami, w których śmigał Marty McFly w Powrocie do Przyszłości. Brudzone może nie były te najbardziej pożądane „Magi” z 2016 roku, jednak trzeba przyznać, że sama reklama bardzo ciekawa, a kicksy również nie należące wcale do tych najtańszych.

3. Air Jordan 4 Undefeated – lubią brudzić te drogie Jordany, co?

4. Yeezy 750 – pierwsze 750tki, wielu dałoby się za nie pokroić. I chociaż każdy z nas kocha czekoladę oraz sneakersy to takie połączenie po prostu nie powinno wchodzić w grę…

5. Białe Ultra Boosty – buty może nie należą do najdroższych, jednak połączenie bieli i czerwonego zawsze wydawało mi się sprawą nie do wyczyszczenia. Udało się tym razem? Sprawdźcie.