Najciekawsze akcesoria od Supreme w sezonie S/S 17!

Co roku nadchodzi ten czas, w którym zewsząd atakuje nas Supreme i ich zajawka na nadchodzący sezon. Ten czas właśnie ma miejsce, także czym prędzej sprawdzajcie, co w każdy czwartek będzie spędzać niektórym sen z powiek. Najczęstsze pytanie to jak wiadomo, to o boxlogo, ale zaraz po nim najbardziej nurtuje nas jakie akcesoria zostaną oznaczone legendarnym już logo. Rok temu największą atencję wzbudziła cegła, ale to nic w porównaniu z obecnym sezonem… Zacznijmy od największego bum, a mianowicie stworzenia motorynki wraz z pomocą firmy Coleman, którą widzicie powyżej.

Sygnowana karta metra, która może być nieco tańszą alternatywą dla motorynki, gdy tylko szukacie ciekawego środku transportu.

sup7

 

Równie ciekawie prezentują się bezprzewodowe, nauszne słuchawki od Bang&Olufsen w dwóch wariantach kolorystycznych.

sup1

W niezbędniku każdej hajpbestii na pewno nie może zabraknąć pistoletu na 1000$ banknoty Supreme!

sup2

Dosyć niepozorna zawieszka w kształcie klucza, której po chwili można użyć do czegoś zgoła innego…

sup3

Pin, który idealnie zgra się z kurtką będącą uhonorowaniem kadencji Baracka Obamy, o której mogliście przeczytać tutaj.

sup5

Jeśli macie problem z baterią w Waszych iPhone’ach to już niedługo będziecie mogli rozwiązać ten problem za pomocą bardzo stylowego powerbanku.

sup4

Cały sezon będzie obfity w plecaki oraz torby, które wyglądają świetnie i żadna nie odstaje poziomem.

sup6

Oprócz tego, czekać na Was będzie naprawdę spora ilość nakryć głowy, których nie sposób zliczyć – truckery, panele, beanie czy bucket haty. Wszystkie oficjalnie zapowiedziane akcesoria możecie obejrzeć tutaj. Sprzedaż online rusza już za tydzień – 23 lutego.

 

 

 

 

 

Użyte tagi