Najbardziej świąteczne buty jakie widzieliście

Dokładnie tak, to już teraz jest ten czas, w którym zasypywać będziemy Was (i nie tylko my) wszelkiej maści świątecznymi nowinkami oraz podsumowaniami powoli mijającego już roku. Ten wpis można natomiast bez wyrzutów przypisać do tej pierwszej kategorii, gdyż traktuje on o sneakersach, które powinny znaleźć się na samym szczycie listy wśród gwiazdkowych prezentów.

1
Przyznamy Wam szczerze, że dawno już nie widzieliśmy bardziej świątecznych kicksów niż te zaproponowane przez Reeboka. Świeża sylwetka Insta Pump Fury to najzwyczajniej w świecie kawałek Grinch’a na stopach, bowiem to właśnie jego postać zainspirowała twórców do zaprojektowania owej kolorystyki.
Obuwie w głównej mierze wykończone zostało przy użyciu trzech odcieni zieloni oraz koloru czerwonego. Nie zabrakło również miejsca dla „włosów”, które mają sprawić, że kicksy jeszcze bardziej będą kojarzone z kultowym, obchodzącym w tym roku swoje 50-te urodziny zielonym stworkiem.

3
4
5
6

Buty już teraz dostępne są do kupienia za granicą. Za niecałe 200 USD znajdziecie je na oficjalnej stronie marki Reebok.

Użyte tagi
,