Nadchodzi wydanie FILA Targa we współpracy z FAED

Choć sylwetka FILA Disruptor jest na obecną chwilę najbardziej lubianym, a także popularnym wydaniem włoskiej marki, liczne kolaboracje powstają w oparciu o szeroki przekrój innych modeli. W przypadku projektu z AAPE był to Tennis, a przy współpracy z Footpatrol – Silva.

Na horyzoncie kolejne partnerstwo – tym razem u boku FAED. Firma zajmuje się muzyką, a jej team tworzy Eric Dlux i Dj Five. Duet przygotował dla nas odświeżoną sylwetkę Targa w śnieżnobiałej kolorystyce, której cholewka została wykonana z prawdziwej, włoskiej skóry. Na języku widnieje zmodyfikowany branding dwóch marek i złoty haft FAED, a logo z ”F” na pięcie i po boku w jednym z butów jest niebieskie, w drugim zaś czerwone. Niestety kwestia zdobycia jednej z par może być problematyczna gdyż wydanie możemy wygrać na stronie FindZen zupełnie za darmo, jednak wyłącznie z dostawą na terenie USA. FILA nie przewiduje na ten moment oficjalnej sprzedaży poza loterią.

We fell in love with the FILA Targa silhouette the moment we saw it and we knew right away it was the shoe we wanted to collaborate on.