„More Life” od Drake’a już hula po sieci!

Pod osłoną wczorajszej nocy do sieci trafiło najnowsze wydawnictwo, album, krążek lub jak sam autor chciał, by nazywać tę produkcję – playlista zatytułowana „More Life”. Debiut co jasne miał miejsce na antenie OVO Sound Radio, ale efekty pracy Drake’a równie szybko trafiły do serwisów streamujących (na szczęście bez wyłączności, dla któregoś z nich).

Zapowiedziany w październiku projekt Drizzy’ego, to dosyć długa produkcja – zawierająca 22 kawałki, na których zetkniemy się z autorstwem m.in. Kanye Westa, Quavo i Travisa Scotta, 2 Chainza i Young Thuga, Giggsa czy PARTYNEXTDOOR. Huh, robi wrażenie?
„More Life” – miało za zadanie nie zamykać się w realiach czystego rapu, znajdziemy tu, jak na Drake’a przystało zajawki „nieco bardziej śpiewane” i nie chodzi tylko o wokal, ale i muzykę do jakiej nawinie 6GOD.

My jeszcze nie mamy ulubionego kawałka, ale bierzemy się za kolejny już odsłuch i polecamy Wam to samo. Dodatkowo możecie śledzić reakcje na „More Life” obserwując na twitterze takie tagi jak #MoreLife, #Drake, #OVO, i #6God.

Użyte tagi
, ,