Modny aligator – nowa kolekcja zegarków Lacoste

Kombinacja stylu glamour i sportowej elegancki w połączeniu z prostym fasonem – taki cel postawili sobie projektanci francuskiego domu mody przy tworzeniu nowej kolekcji zegarków Lacoste. Tym samym marka wprowadziła do swojego świata kolejne akcesoria, które idealnie wpisują się w tak bardzo charakterystyczny dla ”aligatora” klimat.

W kolekcji wyróżniają się trzy modele – biały, czarny oraz srebrny na bransolecie. Biały zestawiono z różowym złotem, czarny z tradycyjnym żółtym odcieniem tej barwy, natomiast w wersji srebrnej dominuje stalowa, „czysta” kolorystyka.  Podkręcając styl glamour nowości, wewnętrzną stronę tarcz bogato wysadzono delikatnymi, połyskującymi kryształami Swarovskiego. Koperty o średnicy 38mm zrobiono z wysokiej jakości stali szlachetnej. Każdy z zegarków już na pierwszy rzut oka mocno przykuwa uwagę – wszystko za sprawą dużej grafiki krokodyla na każdej z tarcz Victorii.

Kolekcja Victoria to zegarki, które doskonale pasują niemal do każdej stylizacji, do każdego elementu garderoby i na każdą okazję –  do pracy, na imprezę czy po prostu na co dzień. Zegarki są już dostępne w sprzedaży.

Użyte tagi