Michael Jordan przekazuje milion dolarów na akcje humanitarną

Była gwiazda NBA może pochwalić się dość ciekawą drogą do sukcesu, a popularność i uwielbienie fanów, mimo upływu lat – pozostaje. Na obecną chwilę, Michael Jordan nadal jest uważany za żywą legendę, a kontynuacja produkcji linii Jordan Brand (i co ważne, zwiększające się grono klientów) jest jednym z wielu czynników utwierdzających nas w tym przekonaniu.

W ostatnim czasie, mieszkańcy Bahamów zmagają się z kryzysem w skutek huraganów. Zniszczenia są na tyle spore, że pomoc humanitarna jest jednym z nielicznych rozwiązań, które mogą wesprzeć potrzebujących. Prywatne osoby starają się dostarczać najpotrzebniejsze produkty, a liczna grupa stara się dofinansować poszkodowanych. Michael Jordan po raz kolejny wykazał się empatią i przekaże milion dolarów na jedną z organizacji non-profit, która uczestniczy w akcji humanitarnej dla Bahamów.

Wykorzystując swoją popularność, koszykarz daje godny naśladowania przykład. Jak najbardziej cieszymy się z takich akcji, które same w sobie są zdecydowanie godne nagłośnienia! Kto wie, kogo zmotywuje to do swojej darowizny, która nie tylko pomoże mieszkańcom ale i zobrazuje, że wiele gwiazd nie jest obojętnych na los innych.