Mesut Özil pokazał swoją kolekcję butów i Mercedesów

Co prawda startu nowego sezonu Premiership drużyna Arsenalu nie może zaliczyć zbytnio do udanych, bo znajdują się poniżej pierwszej czwórki, ale jednego nie można im odmówić – mają w swoim składzie zawodników, którzy w pojedynkę potrafią wygrywać mecze. Jednym z takich piłkarzy jest niewątpliwie Mesut Özil, którego spokojnie można zaliczyć do najlepszych rozgrywających na świecie. O jego niepowtarzalnym stylu gry możemy się przekonywać oglądając Arsenal przed telewizorami, a teraz dzięki Hypebeast dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat jego stylówki i preferencji modowych.

W ostatnim odcinku Hypebeast Visits, pomocnik reprezentacji Niemiec pokazał swój dom w Londynie. Zobaczycie zatem jego obrazy, pokój do gry w Play Station, ale co powinno Was zaciekawić najbardziej – jego garderobę i szafy pełne kicksów.

„Jeżeli chodzi o modę, lubię różne style. Noszę ciuchy Off-White, bo lubię tę markę i obserwuję ją od dłuższego czasu. Muzyka też odgrywa dużą rolę w moim życiu, a najczęściej słucham Drake’a” – mówi rozgrywający Arsenalu.

Na koniec zobaczycie jego kolekcję Mercedesów – Mesut jest dumnym ambasadorem niemieckiej marki.