Marzec – Top #5 Sneakersów

Miniony miesiąc był dość udany dla fanów wydań Air Max – choć to nie jedyni ulubieńcy marca, z pewnością model zasługuję na godne miejsce na liście. Poza tym, miesiąc przyniósł nam sporo nowości, także wiosennych. Kontynuując nasz cykl Top #5 Sneakersów, czas na podsumowanie miesiąca!

1. Nike Air Vapormax x Off-White

Sylwetka Vapormax jest stosunkowo młoda choć w znacznym tempie zyskała swoich fanów. Debiut wspólnej kolekcji Nike z Virgilem ”The Ten” miał miejsce w 2017 roku, a 30 marca mogliśmy zakupić kolejne wydanie duetu. Zdaje się, że cena 250$ nie odstraszyła fanów – na tę chwilę, ceny wahają się nawet w granicach 600 dolarów w zależności od rozmiaru.

2. Air Jordan 1 x Off-White ”White”

Nie mogło zabraknąć drugiego, wyczekiwanego modelu z rąk Virgila. Kultowa sylwetka od Jordan Brand sama w sobie jest dość lubiana, a poprzednia wersja z Off-White ”Chicago” była strzałem w dziesiątkę. W dniu premiery, buty mogliśmy zdobyć przy odrobinie szczęścia za 190 dolarów – na tę chwilę, ceny kształtują się na poziomie 1500 dolarów.

3. adidas Yeezy Powerphase Calabasas ”Core Black”

Model stał się dość popularny znacznie wcześniej – pierwsza kolorystyka ”Core White” wydana w marcu ubiegłego roku zdobyła najliczniejsze grono fanów. Najnowsza z nich staje się dość popularna na ulicach choć w dalszym ciągu możemy zakupić ją na stronie adidas w cenie 536 zł.

4. Nike Air Max 1 x atmos ”Animal Pack”

Nawet jeśli lista zawiera już dwie pozycję od Nike, nie mogliśmy powstrzymać się od wyszczególnienia powyższego modelu. Wspólne projekty z Hommyo Hidefumi znanym bliżej jako atmos zawsze okazywały się być dość pożądane – tegoroczne wydania także możemy utożsamić ze swego rodzaju regułą. Skupiając się na cenach odsprzedaży, za wydanie zapłacimy co najmniej 400 dolarów.

5. Reebok DMX Run Fusion Experiment x Pyer Moss

Jeśli są tu fani minimalistycznych odcieni, a przy tym niecodziennej budowy buta łączącej wiele stylów – model z pewnością może znaleźć się na podium marca. Zaskakująca współpraca wiążę się także z dość limitowaną dostępnością. Wydanie pojawiło się 23 marca w cenie 180$ jednak na tę chwilę, koszt zakupu może wynosić nawet 500 dolarów.

Użyte tagi
,