Marzec Top #5 Sneakersów

Kalendarzowa wiosna trwa w najlepsze, a letnich propozycji przybywa. Najwyższy czas podsumować miniony miesiąc i wyróżnić pięć najlepszych premier!

1. Air Jordan VI x Aleali May ”Millenial Pink”

Na naszą uwagę zasługuje jeden z najnowszych projektów u boku Aleali May. Wydania duetu zyskują coraz to większe zainteresowanie, a także spełniają założenia polityki Jordan Brand, które miały mieć na celu zwiększenie oferty dla kobiet. Znana sylwetka w świeżej odsłonie zniknęła ze sklepów w mgnieniu oka – mimo nieco wyższego retailu wynoszącego 190 dolarów.

2. adidas Consortium x NAKED Magmur Runner

Powyższy duet współpracował ze sobą niejednokrotnie – jednak tym razem, bazą był nowy model Magmur Runner zainspirowany stylistyką lat 90. Wyjątkowa sylwetka trafiła do sprzedaży w dwóch kolorystykach w cenie 169 dolarów.

3. adidas FYW S-97 x Ronnie Fieg

Stosunki adidas i Kith są dość bliskie, a kolejna pozycja, która przyciągnęła naszą uwagę jest wydanie FYW S-97. Sylwetka trafiła do sprzedaży za pośrednictwem butiku w dwóch wersjach kolorystycznych ”White Neon” oraz ”Pink Purple” w cenie 160 dolarów.

4. New Balance 997 ”Mint Julep”

Model jest interesujący zarówno ze względu na swój minimalistyczny charakter jak i inspiracje, której efektem została kolorystyka ”Mint Julep”. Nawiązuje ona do drinka, który jest nieodłącznym elementem wyścigów konnych w USA – składającego się z Bourbonu, wody, cukru i mięty. Za parę musimy zapłacić 225 dolarów.

5. Nike LD Waffle x Sacai

Na koniec zostawiliśmy najdroższą propozycję dla fanów Nike, a jest nią kolaboracja z Sacai. Pierwsze zdjęcia hybrydy ujawniono w czerwcu ubiegłego roku, a w marcu tego roku – doczekaliśmy się premiery. Mimo niskiej ceny, obydwie kolorystyki osiągają horrendalne kwoty odsprzedaży.