Maffashion pierwszą oficjalną ambasadorką adidas Originals w Polsce!

adidas rozpoczął oficjalną współpracę z jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych – Maffashion. Przedsmakiem wspólnych działań był udział Julii Kuczyńskiej w promocji wrześniowej, kobiecej kolekcji EQT.

adidas współpracuje z Maffashion od 2013 roku. Na przestrzeni lat blogerka promowała nie tylko kultowe buty Superstar, czy futurystyczny model Tubular, ale również kolekcje Jeremiego Scotta i Rity Ory. Julia zrealizowała dla marki kilka sesji zdjęciowych, materiałów video oraz brała udział w zagranicznych wyjazdach. We wrześniu br., wraz z promocją kobiecej kolekcji EQT rozpoczął się nowy rozdział tej współpracy. Maffashion została oficjalną ambasadorką marki w Polsce!

– W ostatnim czasie adidas zwraca się ku kobietom. Chcemy wspierać kobiety w ich pasjach, a także inspirować do kreowania własnego stylu. Współpracujemy z Maffashion od wielu lat, Julia jest oddana marce i utożsamia się z jej wartościami. Ponadto jest wzorem dla wielu kobiet, dlatego mianowanie jej oficjalną ambasadorką było dla nas naturalną decyzją – mówi Paulina Olender, Brand Manager marki adidas Originals.
Maffashion dodaje: „adidas Originals od zawsze jest mi bliski. Najlepszym tego potwierdzeniem są nasze dotychczasowe wspólne akcje i moje wielokrotne zaangażowanie w projekty z tą marka. Cieszę się, że oficjalnie zostałam zaproszona do „rodziny” adidas. To dla mnie olbrzymie wyróżnienie. Już nie mogę się doczekać przyszłych działań”.