Macintosh najlepszym gadżetem dla Waszego telefonu

Akcesoria telefoniczne, z reguły dzielą się na te przydatne, które w niejednej sytuacji ułatwiają nam korzystanie z telefonu i zwiększają jego użyteczność, lub te które wnoszą jedynie aspekt wizualny – jak chociażby etui w kształcie frytek…

Do tej pory nasze uznanie zdobywały w większości, te które należą do tej pierwszej grupy, ale na wszystko przychodzi odpowiednia pora. Elago – firma trudniąca się w produkcji akcesoriów telefonicznych i nie tylko, dzięki jednemu ze swoich produktów zabierze Was w przeszłość, a konkretniej do roku 1984. Roku, który większość geeków kojarzy z debiutem Macintosha oraz legendarnej już reklamy, która do dziś uchodzi za arcydzieło.

Wracając do Macintosha, bo to właśnie jego imituje najnowsze dzieło Elago. Sprzęt, o którym mowa to nic innego, jak bardzo designerska ładowarka dla Iphone’a 6, 6S oraz 7. Urządzenie jest dziecinnie proste w obsłudze – wystarczy wślizgnąć swój telefon pod pokrywę „ekranu” Macintosha, podłączyć kabel ładujący i oddać się przyjemności oglądania lub surfowania po sieci. Na wiele więcej nie możemy sobie pozwolić ze względu na odkryte jedynie przyciski głośności, ale przecież nie o funkcjonalność w tym wszystkim chodzi.

http-%2f%2fhypebeast-com%2fimage%2f2017%2f04%2felago-m4-iphone-stand-2

„Macintosh” od Elago dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym, a nabyć go możecie na ich stronie internetowej lub w Amazonie – za jedyne 35$.

Użyte tagi