Luty – Top #5 Sneakersów

Każdy miesiąc niesie za sobą mnóstwo premier, jedne z nich są popularne bardziej inne mniej. Niemniej jednak zdecydowanie kilka z nich zapada w pamięć na nieco dłużej. Z tego względu, postanowiliśmy stworzyć zestawienie #TOP5 Sneakersów w minionym miesiącu.

 1. Nike Flyknit Trainer ”Oreo”

Debiut miał miejsce w 2012 roku, a od tego czasu model zyskał ogromną sympatię. Nie tylko ze względu na design ale także lubiany patent Nike – flyknit. W ubiegłym miesiącu odbyła się reedycja kultowego wydania, a ceny odsprzedaży na tę chwilę wynoszą około 200 dolarów.

2. Air Jordan III ”JTH”

Model Air Jordan III zawsze wiązał się z historią, a także pożądaniem, które kształtowało się już od 1988 roku. Luty zaowocował w kolejne wydanie tym razem we współpracy z Justinem Timberlakiem. Buty zyskały tak sporą sympatię, że stworzenia customu podjął się sam Shoe Surgeon. Wartość rynkowa oryginalnego wydania wynosi około 900 dolarów.

 

3. adidas YEEZY 500

Sylwetki z rodziny YEEZY w większości wydań zyskują spore zainteresowanie – w tym przypadku nie było inaczej. Model od niemieckiego giganta, stał się jednym z bardziej pożądanych par na wydarzeniu adidas 747 Warehouse St. podczas weekendu NBA All Star. Cena odsprzedaży wynosi na tę chwilę około 700 dolarów.

4. Nike Cortez x Kendrick Lamar ”Kung Fu Kenny”

K. Dot zdecydowanie może pochwalić się swoimi sukcesami związanymi z ostatnią płytą ”DAMN” – sporym wyróżnieniem były także nagrody, które odebrał podczas Grammy Awards. Z tego względu, popularność wokół współpracy z Nike w dalszym ciągu rosła. Efektem jej kolejnych etapów został model ”Kung Fu Kenny” – niestety dotychczas zakup możliwy był wyłącznie w LA. Gdybyśmy jednak nie chcieli czekać na szerszą premierę, buty znajdziemy w cenie około 350 dolarów.

5. adidas Dame 4 x A Bathing Ape ”Green Camo”

Niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć wspólne projekty adidas i japońskiej marki BAPE, jednym z bardziej popularnych modeli jest NMD R1. Tym razem, marki skupiły się na sylwetce Dame 4 wydając trzy wersję kolorystyczne. Co prawda wydanie nie zdobyło tak wielkiego uznania jak jego poprzednik jednak jest to but godny uwagi. Cena odsprzedaży wynosi 280 dolarów.

Wydaje się, że dostęp do butów jest łatwiejszy niż kiedykolwiek niestety czasem wymaga to od nas nie tylko pieniędzy ale i starań. Mimo tego, różnorodność i technologia, którą proponują nam dzisiejsze marki daję nam dość spory wachlarz propozycji.

Użyte tagi
,