Limitowana kolekcja PLNY x KEPTN’

Mamy przyjemność zaprezentować najnowszą kolekcję PLNY Textylia dedykowaną premierze albumu KEPTN’. Kolekcje PLNY poświecone nowym krążkom Tedego, wychodzą regularnie przy każdej premierze od 2006 roku.

Z racji iż estetyka związana z płytą jest bardzo zakorzeniona w tematyce lotniczej, to właśnie ona stała się inspiracją dla powstałej kolekcji. W jej skład wchodzą m.in. produkty z logotypem płyty, spoof logotypu TOP GUN czy też żartobliwe nawiązanie do US Air Force w postaci grafiki Air Forsa. W kolekcji nie może zabraknąć projektu koszulki SZPANPAN, który już na etapie preorderu okazał się ogromnym sukcesem. Poza koszulkami, longsleeve i bluzami w skład kolekcji wchodzą akcesoria w postaci czapek baseballówek czy też specjalnie zaprojektowane naszywki.

PLNY x KEPTN’ to także dwa projekty specjalne. Jednym z nich jest wyjątkowa chusta. Drugim projektem są customowane kurtki typu M65 marki Alpha Industries, pokryte nadrukami, odblaskowymi elementami z taśmy 3M oraz naszywkami kolekcyjnymi. Powstało tylko 8 takich kurtek, z czego jedną posiada TEDE, drugą Sir Mich. Kurtki będzie można zakupić jedynie w KEPTN’ STOLICA WARSAW POP-UP STORE przy ulicy Chmielnej 24, w Warszawie.

Kolekcję można nabyć we wspomnianym pop-up store, PLNY.WRO oraz na www.holahola.pl.

Użyte tagi
,